הקלטות, פרוטוקולים, מיילים, מצלמת אבטחה, תלונות ועדויות שווא. עבירות פליליות ע״י סגל וסטודנטים באקדמיה.


*הקללות צונזרו לאחר הערות.  אני יודע שהרשום קצת מבולגן וקצת לא ברור. אעשה סדר ואסכם בקצרה את הרשום כאן בתקופה הקרובה כשיתפנה לי קצת זמן.

מאחורי הדלתיים הסגורות של בית הדין המשמעתי באוניברסיטת תל אביב.

״סיכול ממוקד״ לסטודנט.

תקציר של מה שנמצא כאן- 

חלק מהדברים המרכזיים והחמורים מאוד שתתוודעו אליהם בפוסט (שרובם נעשו על ידי אנשים שצריכים להבין הכי טוב בארץ מה זה חופש ביטוי, עבירות פליליות, ועבירות משמעת):

מנסים למנוע בשקר (שמהווה איום) הקלטה (ע״י הנתבעים) של דיונים בבית הדין המשמעתי באוני׳ תל אביב.

מאיימים על סטודנט שלא לפרסם פרוטוקולים מהדיונים המשמעתיים. 

מאיימים על סטודנט שלא לפרסם את הראיות שנוגעות לתיק שלו (מצלמות אבטחה) בכדי שאחרים לא יראו מי צודק.

מאיימים על סטודנט בנוגע למה מותר או אסור לו לכתוב באינטרנט (דברים לגיטימיים וחוקיים לחלוטין). ושהסטודנט עלול לסבול השלכות אם הוא יכתוב את הדברים הלגיטימיים שהוא רוצה לכתוב ברשת. כל זה על רקע פוליטי.

במהלך השימוע השופט שלא אוהב אמירה לגיטימית שלך צורח עלייך שוב ושוב שלא להגיד אותה עד שאתה מושתק, ובנוסף תופס נגדך צד באופן מובהק במהלך כל הדיון (תפקיד של הקובל לא של שופט.(

האוניברסיטה לא מעלה את פסק הדין של השימוע לאינטרנט כפי שהיא חייבת לפי התקנון שלה עצמה.

השופט לא מוכן להקשיב כשאתה טוען שהצד שמולך, העו״ד שמייצג את האוניברסיטה איים עלייך. השופט לא מוכן להקשיב שאתה טוען שפסק הדין הקודם שלו לא עלה לאינטרנט כפי שצריך להעשות.

כל הגורמים האפשריים באוניברסיטה מטייחים עבירות פליליות חמורות.

הסתה שיטתית לרצח מצד ארגוני סטודנטים באוניברסיטה.

ועוד

תקציר- הסוף.


אצרף את כל ההוכחות שאשתמש בהן במהלך טיעוני בפרקים הבאים.

הקלטות, פרוטוקולים, מיילים, מצלמת אבטחה, תלונות שווא, עדויות שווא. ועוד.

-ההקלטה של שימוע מספר שתיים (חשד לתקיפה גזענית). החלק הרלוונטי שמדובר עליו בפוסט: החל מ 10:00.ניסיתי להעלות את המודעות של עורך הדין של האוניברסיטה לכך שהוא איים על הצד שכנגדו (הסטודנט- אני). זמן לא ארוך אחרי שהעלתי בפניו את העובדה שהוא איים עליי- הוא איים עליי פעם נוספת. הכל מתועד וכל ההוכחות מצורפות לפוסט זה בהמשך.

את התמונות של ההוכחות אני מצרף לקישור שבהן ריכזתי אותן.

הקישור הבא כולל את ההוכחות: 0,00,A,Mishtara 1, ,2,3,4,5, BDS, akolafuh, hazuy, ium, Post, beseder, stira,7,8


הבהרה: 
זה היה נראה שמייל שאציג בהמשך סתר משהו אחר שהצגתי. זה היה סתלבט. אוסיף את המשך המייל https://pasteboard.co/IkmVwzg.png
(הקישור יחזור על עצמו שוב במקום הרלוונטי) 

את הפרוטוקול של השימוע הראשוני הראשון מה 4.2.19 (בעניין הכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״) ניתן להוריד בקישור הבא:
https://www68.zippyshare.com/v/2FxRR2IV/file.html

את הפרוטוקול של השימוע הראשוני השני מה3.6.19(בעניין התקיפה הגזענית) ניתן להוריד בקישור הבא:
http://www.filedropper.com/protocol2

לא כל מה שנאמר בשימועים נכנס לפרוטוקול . את החסר (ולא בזדון. הקלדנית הכניסה דברים יותר חמורים. קורה שמפספסים היא הייתה 100%) שזכרתי, ושרלוונטי לי: הוספתי במהלך הכתוב מטה.

עקב ריבוי המלל, ריבוי הפרקים והסעיפים, וריבוי ההוכחות השונות שמבלבלות גם ככה- לא העלתי את כל החומרים באופן מלא. מחלקם גזרתי את הקטעים הרלוונטיים. חלק הסרתי כי קבלתי תגובות זועמות על הבעת דעות מזעזעת. שהרחיקה קוראים. יש לי את כל החומרים במלואם. מי שיבקש- אשלח לו כל מה שיבקש באופן מידי.
dannyelenport@gmail.com


שלום לכולם!

כרגע אני נמצא בהליך משמעתי (השני במספר במסגרת האוניברסיטה) שבמסגרתו אני חשוד בעבירה של 4-10 שנות מאסר פוטנציאליות- תקיפה על רקע גזעני. עקב מספר ההקפות הגבוה סביב השמש שפוטנציאלית צפוי לי מאחורי סורג ובריח- נשלחה הודעה ליועמ״ש בענייני. כרגע מחכים לתשובתו לפני המשך ההליך. ההליך החל בתאריך ה 3.6.19.

אציג את הקישור לסרטון שמציג את המציאות- הצילומים ממצלמות האבטחה שמציגים את מה שקרה בתקיפה הגזענית לכאורה. את הסרטון הזה ניתן למצוא על ידי מילות החיפוש: ״תקיפות חוזרות ונשנות״. 

חשוב לקרוא את ה Description של הסרטון בשביל להבין מי זה מי בסרטון ממצלמות האבטחה. אחרת קשה להבין. אציין שדרך מסך הפלאפון עוד יותר קשה להבין מה קורה. עדיף דרך מחשב.
אתייחס אל הסרטון כמה פעמים בהמשך.זה כבר ההליך המשמעתי השני שאני עובר באוניברסיטת תל אביב. ההליך המשמעתי הראשון שעברתי התקיים בתאריך ה 4.2.2019

ההליך המשמעתי הראשון עסק בכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״ שהתקיים ב 21.10.2018. התיעוד של מה שקרה שם הועלה לYoutube  ניתן למצוא אותו ע״י מילות החיפוש: ״סתימת פיות באוניברסיטת תל אביב״. חשוב מאוד להיכנס לבלוג שנמצא ב Description של הסרטון בשביל להבין מה רואים בסרטון. מוצגים שם הרבה מאוד פרטים חמורים יותר מאלה שמופיע בסרטון. 

הלינקים:

חובה להכנס לבלוג בשביל להבין את הסרטון (+כולל דברים חמורים מהסרטון):


(זה אתר ובלוג שונה מהאתר והבלוג שבו פוסט זה מוצג- חשוב מאוד להכנס)

בחזרה לשימוע השני שכרגע אני נמצא במהלכו (התקיפה הגזענית):

סטודנטים שעומדים בראש ארגונים סטודנטיאליים ערביים באוניברסיטת תל אביב התאחדו כולם יחדיו בשם ארגוניהם בכדי לעשות לי סיכול ממוקד בשקר וביודעין.

היו״רים חתמו בשמם ובשם ארגוניהם על תלונה שקרית, תוך דרישה להעיף אותי לצמיתות מהלימודים. העדות שלהם נמצאת בחומר הראיות של המשפט שמתנהל כעת (השימוע השני- התקיפה הגזענית). 
התלונה שלהם מצורפת תחת שם הקובץ ״0״. פרטים רלוונטיים נוספים מצורפים תחת שם הקובץ ״00״.

אם האירוע היה קורה מטרים ספורים מהמקום בו הוא התרחש, במקום בו אין כיסוי של מצלמה- יש סיכוי סביר שהם היו גומרים לי על החיים. מהאוניברסיטה סביר שהיו מעיפים אותי. בנוסף, יכול להיות (בעקבות העובדה שמדובר בתלונה על תקיפה גזענית שהועברה ליועמ״ש) שהייתי גומר בכלא. הודיתי בפי מלא שאני הוא זה שגרם לו את הסימן האדום (מהגנה עצמית). לי לא היה סימן אדום. לא היה לי סיכוי בלי המצלמות.

הסטודנט שטען שתקפתי אותו תבע אותי תביעה ביודעין בבית הדין האוניברסיטאי, בשל עבירה שהוא עצמו עבר שוב ושוב. בנוסף, הסטודנט עדי מנסור, יחד עם חלק מחבריו- צחקו עליי לאחר התביעה שאני עם מערכת ההשכלה הגבוהה סיימתי.

את התביעה הוא הציג באופן קצת יותר מאוזן מכפי שהיו״רים הציגו. אך באופן שקרי שמחסיר פרטים בכל מקרה את הרשום בכתב התביעה שנכתב על ידו ניתן למצוא תחת שם הקובץ ״A". היא חתומה ע״י עורך הדין של האוניברסיטה ואולי אף נכתבה בשיתופו.

הסטודנט שטען שתקפתי אותו, כפי שמוצג בעדותו אכן הזמין לי משטרה (אני חושד שהוא לא צלצל 100 אלא התקשר לחבריו השוטרים). מנגד, עוד לא קיבלתי תביעה אמיתית כפי שהוא טען שם. וכנראה שגם לא אקבל. הוא יודע מה תהיה התוצאה בבית דין אמיתי. מנגד, הוא גם ידע מה תהיה התוצאה בבית הדין של האוניברסיטה.

השוטרים לקחו לי את תעודת הזהות ועכבו אותי כמוצג בקובץ תחת השם״ Mishtara״. השוטרים סירבו לעצור אותי לאחר ששמעו את הגרסה שלי. זאת לאחר שעדי מנסור התחיל להתפתל ולגמגם כשהשוטרים ביקשו ממנו שידגים כיצד הוא התנהג. זאת למרות שהשוטרים ראו את הסימן האדום אצלו. בנוסף, השוטרים אשרו לי את המשך חלוקת הפליירים לאחר שבדקו אותם.

הפלייר שבגללו הסטודנט עדי מנסור החליט לתקוף אותי, הציג אותו ואת חבריו משתתפים בהפגנות שבהן בין היתר קוראים לרצח ישראלים בגלוי. המפגינים הם סטודנטים מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף, הפלייר הציג בין היתר מוצגים כמו סטודנטים לרפואה ולמשפטים שתומכים ברבי מחבלים כמו יחיא עייש וסמיר קונטר. סטודנטים שתומכים בירי טילים על ישראל ועוד.  ההסתה שלהם לרצח יהודים טובלה בקללות כלפיהם כמובן.

לפי סעיף 29.2 לתקנון המשמעת של אוניברסיטת תל אביב, המוצג ב״ “ A (התלונה השקרית של עדי מנסור) והמוצג ב״0״ ו״00״ (התלונה השקרית של היור״ים של ארגוני הסטודנטים הערבים) מהווה עבירת משמעת:

״מסירת ידיעה כוזבת ביודעין לאוניברסיטה, רשויותיה, מוריה או עובדיה, או הסתרת מידע ביודעין, או ביצוע מעשה תרמית לשם קבלת זכויות באוניברסיטה, או בקשר ללימודים באוניברסיטה, לרבות שליחת אדם אחר להבחן במקום התלמיד, התחזות תלמיד אחר בבחינה או בקשה מתלמיד אחר לעמוד בבחינה במקום החייב בה.״

הסטודנט שהגיש את עדות השקר הוא סטודנט שנה ד׳ למשפטים. סטודנט שאמור להבין עקרונות בסיסיים שכאלה כמו עדות שקר. בכדי להדגיש עד כמה עדות שקר נחשבת לעבירה חמורה- מתוך חוק העונשין:

עדות שקר 
237.
א) המעיד בהליך שיפוטי, ביודעין, עדות כוזבת בדבר מהותי לגבי שאלה הנדונה באותו הליך, הרי זו עדות שקר, ודינו - מאסר שבע שנים; עשה כן בעד טובת הנאה, דינו - מאסר תשע שנים.

נגד הסטודנט עדי מנסור כבר הגשתי תלונה נגדית. עם איך שאני מכיר את הלך הרוח: התלונה תתמסמס. אולי אם התקשורת תעקוב היא לא תתמסמס.

הסעיפים הבאים יחזרו על עצמם מספר פעמים בהמשך בהקשר לכמה אנשים. במהלך הקריאה אני בטוח שתצליחו לחשוב על עוד לא מעט סעיפים שנעברו כאן בעקיפין כמו הטיית דין, טיוח וכו׳. וגם בטח על דברים שלא חשבתי עליהם/ שאני לא מכיר

מתוך חוק העונשין:

428. המאיים על אדם בכתב, בעל פה או בהתנהגות, בפגיעה שלא כדין בגופו או בגוף אדם אחר, בחירותם, ברכושם, בפרנסתם, בשמם הטוב או בצנעת הפרט שלהם, או מאיים על אדם לפרסם או להימנע מפרסם דבר הנוגע לו או לאדם אחר, או מטיל אימה על אדם בדרך אחרת, הכל כדי להניע את האדם לעשות מעשה או להימנע ממעשה שהוא רשאי לעשותו, דינו - מאסר שבע שנים; נעשו המעשה או המחדל מפני איום או הטלת אימה כאמור או במהלכם, דינו - מאסר תשע שנים.מה שהופך את הסחיטות באיומים שאציג בהמשך לחמורות במיוחד-

א) הן נעשו ע״י פרופ׳ למשפטים (סגן דיקן הפקולטה למשפטים וממונה המשמעת באוניברסיטה), וע״י עורכי דין (שופט בבית הדין המשמעתי, והקובל בבית הדין המשמעתי) במוסד אקדמי בכיר- אוני׳ תל אביב. לכאורה- המומחים הגדולים לחוק, צדק וחופש ביטוי.

ב) רובן נעשה כחלק מהליך משמעתי בבית הדין של אוני׳ תל אביב. היכל הצדק.

ג) חלקן נעשה ע״י דמויות בכירות שיכולות להכריע את העתיד של הסטודנט. לא רק את ההישארות באוניברסיטת תל אביב. אם היו מעיפים אותי על אלימות- לא היו מקבלים אותי ללשכת עורכי הדין, ולא לאף מוסד לימודים אחר לכמה שנים לפחות. וכל זה תוך שהסטודנט נמצא במצב פגיע במיוחד:  בסטטוס ״על תנאי״ וכשעומד נגדו כתב אישום נוסף שהועלה ע״י בית הדין ליועמ״ש בחשד ל 4-10 שנות מאסר.במהלך הנימוקים אגזור ואציג לכם את החלקים הרלוונטיים משני הפרוטוקולים. זאת לשם נוחות הקריאה. 
את כל הקבצים והתמונות שאציין, ואת הפרוטוקולים המלאים, ניתן למצוא בקישורים שהצגתי בתחילת הפוסט.

(1
השופט פרופ׳ נחום קרייתי אסר להקליט את הדין וטען שצריך לקבל ממנו אישר בשביל להקליט את שימוע מס׳ אחד (כנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״)- מצורף תחת שם הקובץ ״1״ (מתוך  (Protocol 1

לפי החוק היה מותר לי להקליט את הדיון. מה שהוא אמר מהווה איום חמור- במיוחד עקב היותו בתפקיד שיפוטי.
ראו סעיף: 428.

) עו״ד ירון זהבי איים עליי שאין לפרסם את הפרוטוקולים של השימועים. תחת שם הקובץ ״2״. עו״ד שמופיע מטעם האוניברסיטה כנגד סטודנט מאיים עליו. מדהים. זכותי המלאה הייתה לפרסם את הפרוטוקולים. ועוד הוא טען ששני הדיונים היו בדלתיים סגורות. זה פשוט שקר אבקש ממנו להזכר מי הורשה להשתתף בדיון. הבהרה: בצחוק רשמתי שם שחברי לא הורשה להשתתף בדיון ״בדלתיים סגורות״. הוא השתתף בו כפי שעורך דין זהבי יודע וכפי שמופיע בהקלטה. בתור תיקון הסתירה והדגשת ההסתלבטות אוסיף את המשך המייל שלא הוספתי קודם תחת שם הקובץ ״funny״.
https://pasteboard.co/IkmVwzg.png

ראו סעיף:  428.

3) עו״ד ירון זהבי איים עליי שאין לפרסם את חומרי החקירה והראיות של שימוע מס׳ 2 (התקיפה הגזענית). תחת שם הקובץ ״3״. ראו סעיף: 428. זכותי המלאה לפרסם את החומרים אלה.

הראייה שעו״ד ירון זהבי ניסה למנוע את פרסומה באיום חמור- צילומים ממצלמות האבטחה שמציגים את אירוע התקיפה הגזענית לכאורה. הסרטון כבר הוצג בתחילת הפוסט. למה ניסו למנוע ממני לפרסם את המציאות ממצלמות האבטחה ואת מה שקרה שם באמת?

4) האוניברסיטה הייתה צריכה לפרסם את פסק הדין מהשימוע הראשון (הכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״). פסק הדין לא פורסם.

לפי ס׳ 72א לתקנון המשמעת של הסטודנטים:
״כל פסקי הדין וההחלטות של הממונה או המותב יפורסמו באתר האינטרנט של האוניברסיטה ללא ציון שם הנתבע, למעט מקרים שבהם הורו ממונה או המותב שלא לפרסם פסק דין או החלטה מטעמים מיוחדים שיירשמו״.

על פסק הדין שלי בעניין השימוע הראשון (״איך לחשוב על חוק הלאום״) שניתן ב6.2.2019 היה רשום שעליו להתפרסם כפי שניתן לראות בקובץ ״4״. ביום דיון ההקראה הראשוני שעסק בעבירה השנייה שאני חשוד בה כרגע (תקיפה גזענית)- עשיתי סקנדל קטן בעקבות אי פרסום פסק הדין. את הסקנדל אפשר לשמוע בהקלטה שהעלתי בראש הפוסט.

לאחר הסקנדל הקטן: באותו היום פתאום פסק הדין עלה לאתר. פסק הדין עלה רק בתאריך 3.6.2019 (יום השימוע של תקרית 2- התקיפה הגזענית). כארבעה חודשים לאחר הרגע (6.2.2019) שבו נקבע שיש להעלות את פסק הדין לאתר האוניברסיטה. אני חושד שלא העלו אותו מכיוון שעוד מישהו היה עלול לחפש באינטרנט את הפרטים ולהבין שנעשה לי עוול.

 (5ישבנו בדיון ההקראה הראשוני בשימוע 2 (התקיפה הגזענית) רק אני, השופט נחום קרייתי, ועו״ד ירון זהבי. ניסיתי להעלות בפני השופט נחום קרייתי שתי נקודות קריטיות:

א) עו״ד ירון זהבי שמייצג את האוניברסיטה מולי איים עליי.

ב) פסק הדין הקודם של השופט פרופ׳ קרייתי בעניין שימוע 1 (הכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״) לא הועלה לאתר האוניברסיטה.

רציתי לעלות את הנקודות הללו שכן מדובר בעבירות חמורות וחשדתי שמתקיים מולי הליך לא הוגן.
השופט נחום קרייתי לא היה מוכן לשמוע על זה שום דבר והשתיק אותי. יכול להיות שבדיון ראשוני הוא לא חייב לשמוע טענות כאלה. לא יודע. בכל מקרה כפי שתראו בסעיף 6) הבא שעוסק בפרוטוקול של השימוע הראשון ״protocol 1״ ( דיון ראשוני גם כן שעסק בכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״)- לא הייתה למשל לשופט נחום קרייתי בעיה לתפוס עמדה נחרצת כנגדי (הנתבע) במהלך השימוע. ולעבור עבירות אחרות.

שימו לב שגם בקובץ ״1״ שידובר עליו בפרק 6. השופט טוען בפתיחת המשפט הראשון היה לי (כנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״) שהגוף שהוא מנהל את הדיון בראשו, הוא לא פורמלי ופחות  כפוף לסדרי דין.

את הסירוב של השופט נחום קרייתי להקשיב לדבריי ניתן למצוא בתוך קובץ מספר ״5״ (עמ׳ 3 בפרוטוקול של השימוע השני- תקיפה גזענית). אדגיש! הפרוטוקול חסר והושמטו דברים ואף על פי כן זה נראה רע מאוד גם אחרי ההשמטה. לא נרשמו בפרוטוקול הטיעונים שהעלתי: א) עו״ד ירון זהבי איים עליי. ב) פסק הדין הקודם של השופט נחום קרייתי לא עלה לאינטרנט.

לאחר הדיון ניסיתי לפנות אל השופט נחום קרייתי מחוץ לדלת החדר. הוא לא הסכים לדבר איתי כלל. ניסיתי להתקשר לטלפון של משרדו שמופיע באתר האוניברסיטה בניסיון לעלות את שתי הנקודות שפירטתי לעיל (איום, ואי פרסום פסק הדין)- הוא ענה לטלפון וכששמע את קולי אמר לי מיד שלא אתקשר אליו יותר וסגר את הטלפון.

7) סגן הדיקן של הפקולטה למשפטים, ממונה המשמעת באוניברסיטה. איים עליי. כבר הראתי בשנה שעברה לעו״ד ירון זהבי איום שקבלתי בשנה שעברה מסגן הדיקן של הפקולטה למשפטים. למרות זאת עו״ד ירון זהבי לא למד מהטעות וחזר עליה פעמיים. האיום שקיבלתי מסגן הדיקן של הפקולטה למשפטים בשנה שעברה נמצא תחת שם הקובץ ״ium״.

א) סגן הדיקן ניסה למנוע ממני פרסום של פוסט בפייסבוק. את תוכן הפוסט שאת פרסומו הוא ניסה למנוע באיום ניתן למצוא תחת שם הקובץ: ״post״.

ב) סגן הדיקן התבקש על ידי הדיקן לטפל בצרות שלי בשנה שעברה. ולכן כיתב את הדיקן למיילים שנשלחו אליי. למייל שהוצג כבר לעיל תחת שם הקובץ: ״ium״ הדיקן משום מה לא כותב. דוגמא למייל שנשלח אליי קודם לאיום, מייל דומה בתוכנו, אך מעודן ולא מהווה איום עקב הכיתוב של הדיקן למייל: מצורף תחת שם הקובץ: ״ beseder״.

ג) מעניין שכמה ימים לפני התקרית של האיום- סגן הדיקן שלח מייל לכל הסטודנטים שעסק בחשיבות חופש הביטוי. מצורף תחת שם הקובץ:”stira” 

בנוסף, סגן הדיקן ירד עליי בסוף שנה בערב סיום קליניקות וטען שאני גזען ללא הזכרת שמי (מצורף תחת ״7״ ותחת ״8״). 

מנגד, באותו ערב סיום קליניקות, את העובדה שנחצה קו אדום ושאותו סטודנט ״גזען״ הותקף ואויים ברצח הוא לא הזכיר. בנוסף, הוא לא הזכיר את זה שנחצה קו אדום בכך שיש סטודנטים שתומכים ברצח יהודים בצרחות. כמו כן, הוא לא הזכיר את זה שיש סגן דיקן של פקולטה למשפטים שמאיים על סטודנטים לגבי מה מותר או אסור להם לפרסם באינטרנט ( ועוד כשהפרסום חוקי ולגיטימי לחלוטין).

בנוסף, דבריו פורסמו בדף הפייסבוק הרשמי של הפקולטה ( ״הפקולטה למשפטים ע״ש בוכמן אוניברסיטת תל אביב״) תוך תיוג שלו. למרות שהתלוננתי על זה מולו- סגן הדיקן לא הוביל למחיקת הפוסט. לכולם היה ברור למי הייתה הכוונה בדבריו (אליי). לפי החוק והפסיקה, הרשום ב״7״ ו״8״ מספיק בשביל לתבוע תביעת דיבה. לא צריך להזכיר את השם של האדם באופן מפורש אם רבים מבינים מי זה. 

רק לאחר כל מה שסופר לעיל נכנסתי בסגן הדיקן באופן פומבי במייל שנשלח לכל המרצים. שימו לב: סגן הדיקן ב״7״ וב ״8״ אמר שאין מקום לשיימינג ולירידה לפסים אישיים. זה בדיוק מה שהוא עשה ב״7״ ו״8״.

בנוסף, סגן הדיקן והממונה על המשמעת ידע שעורך הדין כחלק מההליך המשמעתי שאני עובר איים עליי ולא עשה משהו לגבי זה. את הקללות שמגיעות לו הוא קיבל.


קודם לאיום בשנה שעברה של סגן הדיקן שהוצג לעיל - פרסמתי פליירים שמציגים סטודנטים שתומכים בטרור (בשנה שעברה). סטודנט שבת משפחתו הקרובה הוצגה על הפלייר בתגובה, תקף אותי בהפתעה מהצד, קיבל תגובה הולמת, ואחר כך איים עליי ברצח. אין לי שום ראיה שאותו סטודנט תומך בטרור או משהו כזה. וזמן קצר לאחר שהראו לו את הפלייר- עברתי לידו. בתור מישהו שיש לו אחות הבנתי את התגובה שלו. אין לי אתו שום בעיה מהותית. דרשתי מפורשות שלא ייעשו לו כלום (עכשיו אחרי שהסטודנטם תומכי הטרור ממשיכים להתנהג ככה שוב ושוב, הבנתי שזה לא היה אחד פעמי, וכנראה אדאג להתלונן).

חשוב לי מאוד לציין את הפרט הזה בשביל להראות את כפיות הטובה והמסוכנות של חלק ממי שהכיר את התוקף או שהתוקף קרוב משפחתית לחבריו. למשל עלא טאהא יו״ר תא בל״ד (פעילה מרכזית בהפגנות מסיתות שיוצגו בסוף הפוסט). גברת טאהט בקשה להעיף אותי לצמיתות מהלימודים ע״י תלונת שווא. זאת לאחר שביקשתי שלא יקרה כלום למכר שלה ושל חבריה שתקף אותי ואיים עליי ברצח.

מתוך הפגנותיהם של הסטודנטים והארגונים שהתלוננו עליי ותבעו אותי תביעה שקרית (ושמעלים את הסרטונים הבאים בגאון לדפי הפייסבוק של ארגוני הסטודנטים שהתלוננו עליי) :
״נאבק בחרב ובכוח ונלמד אותם לקח״ ״נעשה להם בית ספר באמצעות אינתיפאדה״ ״מירושלים עד הרצליה זו הסוגיה״ ״ברוח ובדם נפדה אותך פלסטין״.״נורמליזציה עם ציונים זו בגידה״ מפוצצים הרצאה של מרצה מצרי.גם כאן מוצגים חלק מהארגונים והסטודנטים שהתלוננו עליי צורחים קריאות תמיכה להכנס בנו עם חרבות ולעשות לנו אינתפיאדה שלישית, שמיליוני שהידים הולכים לירושלים ועוד שלל קריאות שבדרך כלל שומעים אותן בהלוויות של מחבלים. כמובן שהכל עלה בגאווה לפייסבוק. ועוד של קבוצה שטוענת שהיא קומוניסטית בעד שלום ודמוקרטיה. הזוי.

https://www.facebook.com/Jabha.tau/videos/1619260078185279/UzpfSTEwMDAxMTMwNjY0NTQ5NzpWSzoyMzY3MzgwNTEzNTUxMTU5/


לא רוצים לראות פה ציונים. ציונים החוצה. דברים בסגנון. הפגנות שהמוצגים מעלים בגאון לערוצי הפייסבוק של הארגונים שלהם שבין היתר התלוננו עליי (גם את הסרטונים לעיל המוצגים העלו בגאון לקבוצות הפייסבוק שלהם. קבוצות שהתלוננו עליי וביקשו להעיף אותי לצמיתות מהלימודים).ֿ


Comments